Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz prezes Piotr Górski otrzymał w dniu 21.08.2021 nagrodę Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za wkład w rozwój polskiej ziemniaczanej. Poniżej jego podziękowanie, które z racji ograniczeń czasowych nie mogło być przekazane na Gali.

„W pierwszej kolejności chciałbym przede wszystkim przeprosić za nieobecność, ale tak to już czasami z niespodziankami bywa, że uczestnik niespodzianki zaplanował niestety coś innego.
Nie mogłem tego niestety przesunąć, gdyż jest to powiązane z wylotem samolotu a on nie chciał poczekać, chociaż próbowałem.
Chcę w tym momencie podziękować na przyznane wyróżnienie. Ktoś może powiedzieć że za wcześnie, inni powiedzą że może za późno. Ja ze swojej strony uważam że w sam raz, bo właśnie teraz rozpoczyna się coś nowego w moim życiu a ma to umocowanie w mojej historii, która z rolnictwem jest związana od ponad 27 lat. Bez tej historii nie byłbym teraz w miejscu w którym jestem razem z grupą kolegów i przyjaciół, dla których przedstawiam jakąś wartość, którą między innymi tą nagrodą chcieli wyszczególnić. Jeszcze raz dziękuję, licząc na owocną współpracę i dalsze kontakty w przyszłości.”